13 edycja targów Interbrush — targi dotyczące maszyn, materiałów i wyposażenia dla przemysłu zajmującego się produkcją mioteł, szczotek, wałków malarskich i mopów.

6-8 maja 2020 r., Messe Freiburg

 

Freiburg Wirtschaft Touristik und Messe – Messe Freiburg – przesuwa termin wiodących międzynarodowych targów “Interbrush 2020” na maj 2022.

W odpowiedzi na rosnącą liczbę przypadków osób zarażonych nowym wirusem koronawirus (COVID-19) w obrębie Europy jak również na całym świecie, Messe Freiburg zdecydowało się przesunąć termin wiodących międzynarodowych targów przemysłu szczotkarskiego, które oryginalnie były zaplanowane w terminie 6-8 maja 2020 r.

Zdrowie wystawców, zwiedzających, pracowników jak również mieszkańców Freiburga jest najwyższym priorytetem dla Messe Freiburg. W obecnych okolicznościach niemożliwe byłoby zorganizowanie tak prestiżowych międzynarodowych targów, jakimi są targi Interbrush, bez poważnych komplikacji. Co cztery lata targi gromadzą blisko 200 wystawców z 30 krajów i 7,000 odwiedzających z ponad 90 krajów, z których znaczna część pochodzi z obszarów określanych obecnie jako obszary wysokiego ryzyka.

W porozumieniu z międzynarodowymi stowarzyszeniami z branży jak również z wiodącymi producentami maszyn, Messe Freiburg zdecydowało się przesunąć wydarzenie na maj 2022. Ściśle współpracujemy z wystawcami, aby znaleźć odpowiedni termin, który zostanie ogłoszony możliwie jak najszybciej.