GEMINI

 

Maszyna z 1 głowicą nabijającą i 2 wiertarkami do produkcji szczotek cylindrycznych, dyskowych i płaskich. (więcej…)

Więcej...

ARCHIMEDE

 

Pionowa maszyna nabijająca z 1 głowicą nabijającą i 2 wiertarkami do produkcji wszystkich rodzajów mioteł i szczotek (więcej…)

Więcej...

JUPITER

 

Maszyna z 1 głowicą nabijającą, 1 wiertarką i 1 jednostką strzyżącą do produkcji szczotek cylindrycznych, dyskowych i płaskich (więcej…)

Więcej...

Interbrush 2020 odwołane

 

13 edycja targów Interbrush — targi dotyczące maszyn, materiałów i wyposażenia dla przemysłu zajmującego się produkcją mioteł, szczotek, wałków malarskich i mopów.

6-8 maja 2020 r., Messe Freiburg

 

(więcej…)

Więcej...

EXPOPLAST 2019 – Sibiu 12-15.11

 

Grupa Borghi Boucherie po raz pierwszy weźmie udział w targach EXPOPLAST, które odbędą się w dniach 12-15 listopada 2019 w Sibiu, w Rumunii.

 

EXPOPLAST to jedyna wystawa mająca miejsce w Rumunii, która dedykowana jest przemysłowi tworzyw sztucznych, skupiająca najbardziej znaczące firmy z tego sektora. Wezmą w niej udział wystawcy krajowi oraz zagraniczni, producenci oraz dystrybutorzy marek o międzynarodowej renomie. Wystawcy zaprezentują najnowsze technologie i procesy przetwarzania, jak również produkty nowej generacji w branży.

 

Na targach będą obecni przedstawiciele firmy Borghi Polska.  Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia stoiska nr 54.

Więcej...

K 2019 – Düsseldorf 16-23.10 – Boucherie Borghi Group

 

W dniach 16 -23 października w niemieckim mieście Düsseldorf, odbędą się największe na świecie targi przetwórstwa tworzyw sztucznych – K 2019.

Podczas targów po raz kolejny zaprezentowane zostaną wszystkie nowości z sektora tworzyw sztucznych, od najnowszych osiągnięć, po wizje rozwoju.

W tegorocznej edycji targów K Boucherie Borghi Group będzie wystawiać się na stoisku D19 w hali nr 1.

(więcej…)

Więcej...