Borghi Polska w nowej siedzibie

 

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy przeprowadzkę do nowej siedziby usytuowanej przy ulicy Zjazdowej 6A w Łodzi. Jest to nowoczesny budynek, gdzie oprócz części administracyjno-biurowej znajduje się magazyn części zamiennych oraz hala remontowa pozwalająca na przeprowadzanie remontów maszyn naszych Klientów.

 

Więcej...

Targi Plastpol 2022

 

W związku z odbywającymi się w Kielcach w dniach 24 – 27 maja 2022 r. XXVI Międzynarodowymi Targami Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL 2022, zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoiska Borghi Polska (stoisko nr 31 w hali G), gdzie zaprezentujemy dokonania i ofertę handlową naszych partnerów:

 

1. Borghi S.p.A. – producent maszyn do produkcji wszystkich rodzajów szczotek oraz mopów.

 

2. Erema Gmbh – Borghi Polska jest  przedstawicielem w Polsce EREMA Gmbh w zakresie urządzeń do recyklingu PET oraz aplikacji „bottle”.

 

3. Sima Srl – producent urządzeń dla branży tekstylnej (w tym m.in. urządzeń do skręcania, produkcji linek, sznurka, przetwórstwa LLDPE, PE, PP, PA oraz polimerów PET), a także linii wytłaczających do produkcji taśm opakowaniowych PP oraz PET, monofilamentu, taśm kompozytowych.

Więcej...

GEMINI

 

Maszyna z 1 głowicą nabijającą i 2 wiertarkami do produkcji szczotek cylindrycznych, dyskowych i płaskich. (więcej…)

Więcej...

ARCHIMEDE

 

Pionowa maszyna nabijająca z 1 głowicą nabijającą i 2 wiertarkami do produkcji wszystkich rodzajów mioteł i szczotek (więcej…)

Więcej...

JUPITER

 

Maszyna z 1 głowicą nabijającą, 1 wiertarką i 1 jednostką strzyżącą do produkcji szczotek cylindrycznych, dyskowych i płaskich (więcej…)

Więcej...

Interbrush 2020 odwołane

 

13 edycja targów Interbrush — targi dotyczące maszyn, materiałów i wyposażenia dla przemysłu zajmującego się produkcją mioteł, szczotek, wałków malarskich i mopów.

6-8 maja 2020 r., Messe Freiburg

 

(więcej…)

Więcej...

EXPOPLAST 2019 – Sibiu 12-15.11

 

Grupa Borghi Boucherie po raz pierwszy weźmie udział w targach EXPOPLAST, które odbędą się w dniach 12-15 listopada 2019 w Sibiu, w Rumunii.

 

EXPOPLAST to jedyna wystawa mająca miejsce w Rumunii, która dedykowana jest przemysłowi tworzyw sztucznych, skupiająca najbardziej znaczące firmy z tego sektora. Wezmą w niej udział wystawcy krajowi oraz zagraniczni, producenci oraz dystrybutorzy marek o międzynarodowej renomie. Wystawcy zaprezentują najnowsze technologie i procesy przetwarzania, jak również produkty nowej generacji w branży.

 

Na targach będą obecni przedstawiciele firmy Borghi Polska.  Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia stoiska nr 54.

Więcej...

K 2019 – Düsseldorf 16-23.10 – Boucherie Borghi Group

 

W dniach 16 -23 października w niemieckim mieście Düsseldorf, odbędą się największe na świecie targi przetwórstwa tworzyw sztucznych – K 2019.

Podczas targów po raz kolejny zaprezentowane zostaną wszystkie nowości z sektora tworzyw sztucznych, od najnowszych osiągnięć, po wizje rozwoju.

W tegorocznej edycji targów K Boucherie Borghi Group będzie wystawiać się na stoisku D19 w hali nr 1.

(więcej…)

Więcej...