W dniach 16 -23 października w niemieckim mieście Düsseldorf, odbędą się największe na świecie targi przetwórstwa tworzyw sztucznych – K 2019.

Podczas targów po raz kolejny zaprezentowane zostaną wszystkie nowości z sektora tworzyw sztucznych, od najnowszych osiągnięć, po wizje rozwoju.

W tegorocznej edycji targów K Boucherie Borghi Group będzie wystawiać się na stoisku D19 w hali nr 1.

W trakcie targów zaprezentowane zostaną dwie medyczne formy.

Pierwsza z nich to dwukomponentowa forma tłoczka według opatentowanej technologii Boucherie.
Druga z prezentowanych form to forma do produkcji kurka, wykonana z technologią płyty indeksacyjnej. Produkt ten jest używany w urządzeniach medycznych do wstrzykiwania płynu kontrastowego.

 

W trakcie targów zaprezentowana będzie również samodzielna maszyna nabijająca Hepta, do produkcji szczoteczek do zębów z dużą prędkością.

 

Ponadto, na stoisku Negri-Bossi (hala 15 – stoisko B22) zaprezentowana zostanie maszyna produkująca szczotki, model SPRINT. Maszyna ta będzie prezentowana jako wyposażenie technologii FMC. Technologia FMC pozwala na wtrysk z pomocą azotu, będącego w formie mikrokomórkowej, dzięki czemu redukowana jest waga produktu oraz eliminowane są zewnętrzne wady estetyczne.
Zastosowanie do wtrysku granulatu WPC (złożonego z drewna i tworzywa sztucznego) jako dodatku do systemu FMC gwarantuje ekologiczne rozwiązanie do produkcji plastiku.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Boucherie Borghi Group!